joy of water
Kánoe a kajaky

kánoe samba

samba 4.5

kánoe samba 4.5
KÁNOE NOVÉ GENERACE
Klasická a zároveň moderní, stabilní a přitom obratná a rychlá, pohodlná, nerozbitná, tuhá a dokonce nepotopitelná


Samba je loď, která disponuje všemi vlastnostmi, jaké by měla dobrá kánoe mít. Bude se Vám s ní jistě výborně jezdit. Je obratná a rychlá díky hladkému dnu bez prolisů. Tuhost lodi je docílena vysoce kompaktním spojením dno-kýl-sedačky-paluba. Vnitřní pevně přivařený komorový kýl vyztužuje dno a tvoří spolu se sedačkami kompaktní konstrukci, takže se u Samby neprohýbá dno. Duté sedačky a kýl plní také funkci vzduchových komor, díky kterým se Samba nepotopí. Příjemným detailem zvyšujícím komfort plavby jsou otvory v kýlu a oka pod límcem pro uvazování bagáže. Velice důležitým charakteristickým prvkem Samby je zesílení dna a špiček, které loď chrání před proražením či prodřením na našich kamenitých řekách. Dno je až dvakrát silnější než paluba a ve špičkách kánoe je materiálu ještě víc!

Samba 4.5 je výtečná kanoe s velice širokým použitím od romantické plavby po jezeře přes putování po řekách až po sjíždění jezů a peřejí. Je určena hlavně na turistiku, ale s přehledem zvládá i sportovní jízdu na lehčí WW. Mimo to je možné Sambu osadit vesly, nebo motorem a prohánět se s ní po vodních plochách. Svojí délkou a výtlakem je vhodná pro 2-3 vodáky, kteří na úzkých meandrujících a technicky náročnějších řekách jistě ocení její snadnou ovladatelnost.


Parametry kánoe

Délka:  450cm        Šířka:  88cm        Hmotnost:  35kg       


Nosnost:  min.300kg        Sedačky:  2 nebo 3


Vlastnosti kánoe

POHODLNÁ
Tvar lodi, tuhost dna a konstrukce sedaček udělaly ze Samby kánoi, která je opravdu pohodlná. Sedačky jsou pohodlné a dostatečně vysoké, aby se pod ně dalo zakleknout i v botách. Lze je doplnit pěnovými sedátky s prolisy na odtékání vody.

BEZPEČNÁ
Samba je velice STABILNÍ. Při jízdě se v ní můžete volně pohybovat bez rizika převrhnutí, vratkost nezažijete.

RYCHLÁ, OBRATNÁ
Dno Samby je bez prolisů a je dokonale vyztužené vnitřním kýlem. Proto je pevné, drží tvar, neprohýbá se a hladce klouže po hladině.

PRAKTICKÁ
Snadná manipulace díky integrovaným chytům. Snadné vylévání vody otvory v límci bez nutnosti zvedat špičky. Oka pro uvazování bagáže v kýlu a v límci lodi.

NEROZBITNÁ
V Sambě není co utrhnout, zohýbat nebo zlomit. Sedačky a kýl jsou vyrobené ze stejného materiálu jako loď a jsou k ní pevně přivařené. Dno má větší tloušťku než paluba a nejvíce vyztužené jsou špičky lodi.

NEPOTOPITELNÁ
Sedačky a kýl jsou uzavřené díly a plní funkci vzduchových komor. Samba, i když je zcela zaplněná vodou, plave na hladině a nepotopí se.

STOHOVATELNÁ
Růžky na vrcholech obou špiček umožňují skladovat Samby v několika vrstvách na sobě. Dno lodí je přitom dokonale chráněno.

Cenasamba 5.2

ZELEZNY | kanoe samba 5.2
KÁNOE NOVÉ GENERACE
Klasická a zároveň moderní, stabilní přitom obratná a rychlá, pohodlná, nerozbitná, tuhá a dokonce nepotopitelná


Samba 5.2 je loď, která disponuje všemi konstrukčními vlastnostmi a vychytávkami jako Samba 4.5.

Na velikosti záleží! Samba 5.2 (520cm) je opravdu velká kánoe určená pro 2-4 vodáky. Je to ideální rodinná loď, do které se vejdou snadno dva dospělí, dvě děti, pes a bagáž pro všechny! Velkou kánoi volí i ti, kdo chtějí rychle a snadno ujet delší štreku (třeba když se vám háček opaluje (fláká :o)


Parametry kánoe

Délka:  520cm        Šířka:  89cm        Hmotnost:  44kg       


Nosnost:  min.380kg        Sedačky:  3 nebo 4


Cena


Fotogaleriekánoe samba 4.5 kánoe samba 5.2 kánoe samba: integrované chyty pro pohodlnou manipulaci kánoe samba: detail vnitřku lodi kánoe samba: detail vnitřku lodi - sudy kánoe samba: detail vnitřku lodi - kýl a sedačky kánoe samba: detail vnitřku lodi - otvory pro uvazování kánoe samba:detail vnitřku lodi - úvaz sudu kánoe samba:detail vnitřku lodi - úvaz sudu vnitřní kýl a pevné sedačky slouží jako vzduchové komory, díky nimž se samba nepotopí ani naplněná vodou kánoe samba: detail vnitřku lodi kánoe samba: otvory v límci pro pohodlné vylévání vody z lodi

další ukázky lodiBarevnost a design kánoe

kánoe samba základní barvy

výběr ze základních barev

nadstandardní barevnost kánoí

obecně o barvách lodí železný
doplňkyK Sambě si můžete dokoupit tyto doplňky / příslušenství / náhradní díly:
© 2000-2010  Antonín Železný   |   webdesign by j10.cz
cz  |  en  |  de