joy of water
ŽELEZNÝ

samba - kvalitní plastová kánoe půjčovna lodí železný - vyzkoušejte sambu!

4.2010
Samby na Mastníku
A tak nějak to dopadlo Mastník

10.2009
POVODA jede do Afriky
V polovině října vyrazila vodácká cestovka POVODA na expedici do Afriky. Na tomto blogu můžete sledovat jejich dobrodružnou cestu a držet palce aby je nesežrali lvi.

10.2009
V sobotu 10. října 2009 se už po sedmé konal mezinárodní Krumlovský vodácký maraton. Největší říční maraton v České republice a jeden ze závodů prestižního evropského seriálu European Canoe & Kayak Marathon Tour. A jak jste se umístili? Koukněte se na výsledkovou listinu.

9.2009
Závod přes 3 pražské jezy úspěšně proběhl za obrovské účasti. Výsledky najdete tady

6.2009
Vodní maniaci pro Vás přichystali dokumentární film, jak jinak než o Novém Zélandu. Premiéra bude 16.6 v EXITu Chmelnice, všichni jste zváni! Více info tady

6.2009
Předposlední video z NZ
Skoukněte nejnovější reportáž od maniaků, tentokrát hlavně z treků po vulkánech. Video zde.

6.2009
Nový Zéland po třinácté
H2O maniaks navštívili International Antarctic center a pak se vydali pozorovat velryby v Kaikouře. Shlédněte to tady.

5.2009
12. videoreportáž z Nového Zélandu!
Mrkněte se s vodními maniaky do okolí nejvyšší hory Zélandu, Mount Cook, kde je neskutečně nádherně.. Videoreportáž zde.

5.2009
11. video z NZ
Tentokrát v klidnějším tempu, prohlídka Milford Soundu, podvodní observatoře a pozorování tučňáků, lvounů a delfínů. Tu to máte : -)

5.2009
NZ - Queenstown part 2
Jak se maniakům dále dařilo v Qeenslandu shlédněte tady - setkání s místními rafťáky a pádlování na řece Kawarau..

4.2009
NZ - Queenstown part 1
H2O maniaks zavítali do Queenstownu. Prohlédli město, lanovou dvacetimetrovou houpačku přímo nad městem a legendární červené Jet Boaty na řece Shotover. Video zde.

 

Přestěhovali jsme výrobu

Od 1.dubna 2015 nás najdete na Jílovišti vedle HIKO sportu

mapa
Rozšiřujeme výrobní tým.

Chcete s námi pracovat na rozvoji firmy a její transformaci v moderně řízenou společnost a spoluvytvářet příjemné inspirativní pracovní prostředí? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis na email:  

Bližší informace: o pracovní pozici
ZET kayaks

Spojili jsme se s osobností vodáckého světa Honzou Láskem – „Zajícem“ a bývalým závodníkem Viktorem Legátem, abychom vyvinuli a vyrobili kajak, který odpovídá světovým parametrům. Kajak bude začátkem dubna uveden na trh pod novou značkou ZET Kayaks a ponese název RAPTOR.

Loď je určená pro sjíždění obtížných řek – tzv.creekovka. Našemu týmu se podařilo navrhnout rychlou a zároveň obratnou loď pro širokou vodáckou veřejnost. Zcela jsme přepracovali systém vnitřních doplňků – je připravená nová „hybridní“ konstrukce sedačky a další vychytávky. Kajak zaujme svým moderním designem a bude vítaným oživením na trhu. V čem je kajak jiný? Raptor bude díky naší „ZELEZNY TECHNOLOGY“ lehčí než konkurenční kajaky, při zachování pevnosti a houževnatosti lodě. Díky 15letým zkušenostem a neustálému vývoji technologie můžeme bez obav poskytovat nadstandardní čtyřletou záruku!

Kromě již zmíněných osobností, spolupracoval při vývoji sedmi členný tým zkušených jezdců – konzultantů a profesionální designer Michal Horáček. Naší ambicí je uvést na trh český kajak špičkové úrovně a dále spolupracovat na vývoji nových lodí.“

Více zde: www.zet-kayaks.com

proč koupit loď železný

KVALITA BEZ KOMPROMISŮ

Všechny naše lodě vyrábíme tak, aby poskytovaly maximální požitek z pádlování ve všech možných terénech. Záleží nám totiž na spokojenosti vodáků, kteří na našich lodích jezdí.


NEROZBITNOST

Všechny naše lodě jsou vyrobeny špičkovou technologií z nejkvalitnějšího existujícího materiálu. Používáme zcela unikátní technologii zesilování kritických míst těla lodi. Proto jsou naše lodě PRAKTICKY NEROZBITNÉ.


NÍZKÁ HMOTNOST

Díky naší unikátní technologii řízeného lokálního zesilování stěn lodi jsou naše lodi VÝRAZNĚ LEHČÍ a přitom pevnější než u ostatních výrobců.


KOMFORTNÍ A BEZPORUCHOVÁ VÝBAVA

Všechny naše lodě jsou do detailu promyšleny a disponují jednoduchou funkční a přitom komfortní výbavou, která vydrží. V našem eshopu sice nabízíme náhradní díly, ale skoro nic neprodáme, protože se nikomu nic nerozbíjí ! :).


ŠETŘÍME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Naše lodě jsou ekologické - viz ekologická poznámka


PODPOŘTE ČESKÉHO VÝROBCE

Naše lodě jsou vymyšleny a vyráběny v Čechách na zařízeních, které jsme sami vymysleli a postavili. Proč kupovat zahraniční značky, které se sem musí dovážet v kamionech ucpávajících naše silnice a zamořujících vzduch který dýcháme? Kupte si českou loď, která je navíc lepší!


Na loďě poskytujeme 4letou záruku a k tomu u nás dostanete vynikající servis. Garantujeme, že s lodí Železný budete vždy spokojeni.
NABÍZÍME KVALITU BEZ KOMPROMISŮ!


kupte si loď železný přímo u nás!

Všem, kteří si v našem e-shopu zakoupí loď, přidáme k lodi zdarma dárek.záruka 4 roky na lodě železný

Zaregistrujte svou novou loď Železný a získejte prodloužení záruky na 4 roky! Pro registraci použijte registrační formulář.


vyzkoušejte si loď železný

Vyzkoušejte si před zakoupením loď Železný! Zapůjčujeme zdarma testovací lodě.


praktický pomocník: sada na opravu plastů

opravovací sada Kupte své lodi dárek! Pomocí tavného hrotu svaříte nejběžnější plasty a opravíte nejen loď, ale třeba i skluznice lyží, blatník u kola, motorku, auto, letadlo... či jeho RC modýlek :-).
K zakoupení v našem eshopu, více info v našem katalogu -

opravovací sady
© 2000-2010  Antonín Železný   |   webdesign by j10.cz
cz  |  en  |  de